20 Temmuz 2012 Cuma

Herkes Mi Aldatır?

Yıllar önce rastladığım fakat hiçbir zaman izleme fırsatını elde edemediğim bir komedi filmi "Herkes Mi Aldatır?". 2010 yılı yapımlı bu film; kadrosuyla, konusuyla, fragmanıyla çok ilgimi çekti. Özellikle en sonunda geçen, "Bütün kadınlar aldatılır, biliyorsun değil mi? Pamuk prensesler bile!" cümlesi çok enteresandır. Gerçekten bu böyle midir, yoksa bunun böyle olmadığıyla kendimizi kandırdığımız bir dünyada mı yaşıyoruz bilemiyorum. Fakat benim inancım her ne kadar bu durumlar komik olsa da, akıllı bir adamın sevdiğini asla aldatmayacağı yönünde.

Filme dönecek olursak, şimdi baktığım kadarıyla almış olduğu eleştiriler de fena değil. Sinemalar.com'a göre 10 üzerinden 7.7 almayı başarmış. İzleyenler de filmin gayet güzel olduğu konusunda fikirlerini belirtmişler.

Maalesef filmin DVD'si çıkmamış. Sinema çekimi hariç, izleyebileceğiniz bir site veya indirebileceğiniz bir link var mı bilemiyorum. Bulursanız bana da haber verin :)

Ayrıca tiyatro severler de Metin Zakoğlu'nun yazıp yönettip, Arzu Oruç'la oynadığı "Herkes Mi Aldatır?" tiyatro oyununu bugünlerde Metin Zakoğlu Cafe Theatre'da keyifli bir akşam yemeğinden sonra da izleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Saygılarımla;
Duygu Şener


Herkes Mi Aldatır? (2010)

Tür: Komedi, Erotik 
Süre: 98 dakika
Yönetmen: Kamil Aydın
Oyuncular: Murat Akkoyunlu, Asuman Dabak, Mine Tugay, Ragıp Savaş, Fatma Toptaş, Gülden Güney, Murat Serezli, Tuğba Karaca, Mine Soley, Metin Zakoğlu, Ahmet Kaynak, Emin Sivas, Lale Cangal
Konu:
Tek gecelik sevgilim,
Sevgilimin kocası,
Sevgilimin Kocasının sevgilisi,
Sevgili Karım ve
Sevgili Karımın Sevgilisi
Hepimiz aynı otelde karşılaştık
Kabus mu? O bile az kalır…


Evli ama tipinden beklenmeyecek kadar çapkın, şeytan tüylü bir adam!...

Zengin ve yakışıklı kocası tarafından sürekli aldatılan mutsuz ve öfkeli bir kadın...

Bu iki insanın yolları farklı sebeplerden dolayı bir gece aynı otelde kesişir... Tanışırlar, konuşurlar... Gece ilerler, sarhoşluğun etkisiyle kendilerini aynı yatakta bulurlar.

Sabah uyandıklarında kadındaki aldatılmanın öfkesiyle intikam alma duygusunun yerini pişmanlık ve şaşkınlık almıştır. Adam ise zahmetsiz bir çapkınlık macerasının zaferiyle evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır.

Ama kader ağlarını örmeye başlamıştır bir kere… Büyük bir sürpriz onları beklemektedir. Adamın karısı ve kadının kocası da aynı otelde burunlarının dibinde kalmaktadırlar. Karşılaşmaları da başka sürprizlerin etkisiyle kaçınılmaz hale gelecektir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız: