Hakkımda

1989'da İstanbul'da, ülkemizin kültür zenginliğin bir harmanı olarak dünyaya geldim. Büyüklerime baktığımda gördüğüm; rusluk, rumluk, araplık... hepsi var. Zaten yaşadığımız bu güzel topraklarda hepsinden biraz yok mu. Bu topraklara, bu güzelliğini veren de bu değil mi?

Eğitimin okunulan okullardan değil, sizde iz bırakmış olan insanlardan ve öğretmenlerden alındığına inanırım. Bu anlamda burdan da, beni ben yapan, üstümde emeği geçen, geçmeyen herkese de teşekkür ederim.

Siyasi görüşümün ağır bastığı herhangi bir siyasi fikir ortaya atılamadı. Her sistemin kendi içinde iyi tarafları ve kötü tarafları vardır. Fakat tartışmasız Mustafa Kemal Atatürk ilkelerini benimserim. Yani Atatürkçüyüm. Küçüklüğümden beri ilham aldığım, derste gözlerim her gözlerine takıldığında kendime çeki düzen verip, istediği gibi bir genç olmak için uğraşmışımdır. Sevgiden doğan bir saygı beslerim.

Sanatın her alanıyla ilgilenen bir sanat severim. Grafik-tasarım, resim, edebiyat özel ilgi alanlarım. Blok flüt bile çalamam ama müziği çok severim.

Çok okur, çok izler, çok yazarım. "Şiir" yazarım diyemem ama bir şeyler karalarım kendimce. Bir kaç kişi var çok sevdiğim şiir diyor onlara ben de kırmıyorum onları.

İnsanlarla çok ilgilendiğimden olsa gerek; insanların çoğunluğunun iç yüzünü bilirim ve sevmem. İnsanları sevmem diyeni de, sevgi pıtırcıklarından daha samimi bulduğum doğrudur. Ama sevdiğim insanlar için yapamayacağım şey yok galiba bu hayatta.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız: